Highlight Kura natyrale Shëndeti

Thuaj lamtumirë Vertigos, Artritit, lodhjes kronike dhe problemeve me tiroide

Vertigos

Jeta moderne na ka bërë të jetojmë në një mënyrë jo të shëndetshme,  të konsumojmë ushqime të përpunuara, të jetojmë në një mjedis të ndotur, një jetë plot stres dhe në  presion të punës.

Të gjitha këto ndikojnë shëndetin tonë dhe kështu  ne vuajmë nga sëmundje të shumta. Trupi është jashtëzakonisht i fuqishëm në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm, dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore dhe ka nivele të larta të mineraleve si  kalciumi, hekuri dhe kaliumi dhe vepron si antioksidues.

Por, krahas ilaçeve që përdorni ekziston një bime që është shumë e dobishme në rregullimin e presionit të gjakut, trajtimit të kollit dhe bronkiti,  ndihmon formimin e qelizave të kuqe të gjakut, trajton lodhjen kronike, astmën, dhimbjet e fytit, laringjitit, lufton marramendjet,  artritit reumatik, sklerozën e shumëfishtë dhe tiroiden.

Përdorimi  i rregullt i saj  nxit shëndetin e përgjithshëm dhe siguron efekte pozitive brenda pak ditësh.

Përbërësit:

Një grusht Trumëz, të freskët ose të thata

1 gotë ujë

mjaltë (opsionale)

Udhëzime:

Lani dhe vendosni në një  tas.  Shtoni ujin e vluar dhe lëreni të qëndroj për disa minuta dhe pastaj kulloni. Shtoni mjaltë për ëmbëlsim.

Ju duhet të konsumoni këtë pije çdo ditë dhe efektet do ti ndjeni shumë shpejtë./Unik Portal/