Highlight Kura natyrale Shëndeti

Mjekrra e dyfishtë! Ka ilaç edhe për këtë

mjekra

A keni një mjekër të dyfishtë? A po ballafaqoheni  me akne në fytyrë? Këto probleme të bukurisë janë me të vërtetë të bezdisshme dhe këto  bëjnë që bukuria e juaj të mos shfaqet si duhet.

Një mjekër e dyfishtë duket vërtet e çuditshme në fakt dhe i jep fytyrës tuaj një pamje të quditshme.

Unik Portal ndan me ju një ilaç të lehtë në shtëpi për një maskë fytyre për të hequr qafe mjekrën e  dyfishtë dhe puçrrat në fytyrë.

përbërësit:

Catechu (Katha) pluhur një lugë gjelle.

Xhelatinë një lugë gjelle.

Kanellë një majë luge.

Një lugë çaji me fara fenugreek (kopra greke)pluhur

procedura:

Merrni një tas dhe shtoni një lugë gjelle catechu (katha) pluhur. Pas kësaj, shtoni një lugë gjelle pluhur xhelatinë në të. Pastaj shtoni një majë pluhur kanelle.

Pas kësaj, shtoni një lugë çaji fara fenugreek (kopra greke)pluhur. Tani, shtoni ujë  dhe përzieni të gjithë përbërësit dhe bëni një maskë, të cilët duhet ta përdorni njëherë në javë deri në shfaqjen e rezultateve të dëshiruara./UnikPortal/