Dashuria Highlight

Këta janë të dashurit më të këqij sipas shenjës së horoskopit

të dashurit

Gjetja e partnerit perfekt është një sfidë. Zbuloni më shumë për dikë në bazë të shenjës së horoskopit të tyre.

Më poshtë gjeni të dashurit më të këqij sipas shenjës së horoskopit.

12. Virgjëresha;

Si fillim, partnerët e kësaj shenje paraqitën sikur të rezervuar dhe të qetë, por pas një kohë do të shfaqin karakterin temperament. Ata janë mjaft xheloz dhe të pasigurt. Ata edhe mund t’iu lëndojnë shpesh me fjalë.

11. Peshqit;

Të lindurit e kësaj shenje janë meshkujt më sensitiv dhe emocional nga të gjitha shenjat. Kur problemet shfaqen në një lidhje ata gjithmonë luajnë rolin e viktimës.

10. Bricjapi;

Meshkujt bricjap gjithmonë i japin presion vetës për të bërë më shumë e për të arritur më shumë. Meqë ata janë mësuar me këtë lloj presioni mendojnë se edhe partnerja e tyre duhet ta durojë atë. Ata mundohen të kontrollojnë çdo gjë në një lidhje.

9. Shigjetari;

Meshkujt e kësaj shenje mendojnë më shumë se që duhet, dhe e kanë vështirë të marrin vendime.

8. Ujori;

Ujorët janë shumë argëtues, humori I tyre shpesh është ajo që tërheq të tjerët. Po rata kanë dëshirë të jetojnë në botën e tyre të vetme, dhe frikësohen të përkushtohen.

7. Demi;

Edhe pse është e vështirë të bësh ‘Demin’ për veti, ai do të jeti njeriu më besnik që njihni. Ata janë të kujdesshëm.

6. Binjakët;

Binjakët e kanë të vështirë të vendosin. Por pos kësaj ata shumë shpejt dashurohen dhe shohin të ardhmen me këtë person.

5. Dashi;

Partnerja perfekte për ‘Dashin’ është një ajo që I tërheq vëmendjen dhe i sfidon ata. Nëse ata gjejnë dikë me të cilën përshtatën do të jenë shumë të lumtur.

4. Peshorja;

Të lindurit e kësaj shenje janë paqësor dhe dëshirojnë që të gjitha gjërat të jenë të balancuara. Në një lidhje ata gjithmonë tentojnë t’iu ikin zënkave.

3. Akrepi;

Meshkujt e kësaj shenje janë mjaft të thellë dhe shpesh të komplikuar. Mirëpo ata janë shumë karizmatik. Kur gjejnë dikë që dashurojnë janë shumë të drejtë, besnik.

2. Gaforrja;

Të gjithë e dinë se të lindurit e kësaj shenje janë të dashur, të kujdesshëm. Ata nuk frikësohen t’ua shprehin ndjenjat.

1. Luani;

Luanët kanë një karakter të fortë, por edhe një anë të butë. Ata janë mjaft romantik, dhe gjithmonë sigurohen që partnerja të ndihen e dashur. Ata janë shumë besnik dhe të besueshëm.