Shtëpi / Dekor

Dhoma xhungël, vendi ideal për relaks

dhoma

Kjo dhomë xhungël është e një eksperteje të arredimit të shtëpive në Neë York. Jill Martin, ka krijuar shtëpinë e ëndrrave për vete, duke i arreduar vetës hapësira taman sikur të ishte në xhungël.

Ajo këtë ide e kishte ruajtur për shtëpinë e saj dhe pas disa muajve punë pa ndalë arriti të krijoj imazhin që kishte në  mendje.

Çdo hapësirë është e mrekullueshme. Jill ka kombinuar të bardhën me ngjyrën e natyrës, pra të gjelbrën dhe ka nxjerrë imazhe fantastike për tu çlodhur nga stresi gjithë ditor.

Provojeni edhe ju. Me pak mund dhe kreativitet dhomën tuaj të vjetër mund ta shndërroni në vendin tuaj të preferuar për një kafe, pushim e pse jo edhe për të parë filmin tuaj të preferuar.