Highlight

Dekorime të thjeshta që mund ti bëni vet për festat e fundvitit

dekorime

Nëse jeni adhurues i festave të fundvitit, atëherë mos humbni kohë duke shkuar në dyqane të ndryshme për të gjetur dekorimet perfekte. Këto dekorime mund ti përgatisni vet dhe duken shumë të bukura e elegante. Dhe çmimi është natyrisht shumë i përballueshëm.

Gjeni më poshtë disa ide të mrekullueshme për dekorim të festave të fundvitit:

Peceta në formë të bredhit të festës së vitit të ri

Dordolec nga çorapet;

Flokë dëbore 3D;

Një qytet në akuarium peshqish;

Krijoni një ndjenjë ngrohtësie;

Shkallë të ndriçuara;

Dekoroni tavolinën me disa gota vere;

Krijoni një arushë dekoruese për pemën e vitit të ri;