Highlight Natyrë & Turizëm

A keni planifikuar se ku do ti kaloni pushimet? Këto janë 10 plazhet që nuk duhet lënë pa vizituar

pushimet

A jeni gati për të bërë valixhet tuaja dhe për tu nisur në një udhëtim? Me siguri që të gjithë mezi po presim kohën e pushimeve që të relaksohemi nga stresi I grumbulluar gjatë gjithë vitit, apo thjesht të shijojmë një kohë me familjen apo miqtë tonë.

Për ju, Unik Portal ka mbledhur 10 plazhet më të bukura në Botë që askush nuk duhet ti lërë pa I vizituar të paktën një herë në jetë.

Shikojeni këtë listë, dhe planifikoni pushimet e juaja për këtë verë!

Plazhi ‘Whiteheaven’ në Australi

Plazhi ‘Pink Sands’ në Bahamas

Plazhi ‘Playa del Amor’, ishujt Marieta në Meksikë

Plazhi ‘Nagavio’, Greqi

Plazhi ‘Ipanema’ në Brazil

Plazhi ‘Glass Beach’, Kaliforni, Amerikë

Plazhi ‘Bottom Bay’ në Barbados

Ishujt ‘Vaadhoo’ në Maldives