Highlight Kura natyrale

Pirja e kësaj pije para se të shkoni në shtrat bën mrekulli në belin tuaj

pije

Vetëm një gotë e kësaj pije para se të shkoni në shtrat ju ndihmon të zvogëloni yndyrën e trupit veçanërisht yndyrën e barkut. Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe është provuar si efektive në sjelljen e rezultateve të mëdha në periudhë të shkurtër për aq kohë sa konsumohet rregullisht.

Yndyra e belit ndonjëherë mund të jetë tepër kokëfortë për t’u marrë me të, kështu që në vend të ndjenjës së pashpresë, këtu është një pije e thjeshtë por e fuqishme që ju ndihmon të përmbushni misionin tuaj të humbjes së peshës dhe gjatë procesit të eliminimit të yndyrës së tepërt të barkut që ju ka shqetësuar për një kohë.

Kur shkon në shtrat dhe bie në gjumë, metabolizmi punon ngadalë se kur jeni zgjuar. Kjo është pika e kësaj pike, që ju ndihmon të rrisni metabolizmin dhe të digjen kalorive gjersa jeni duke fjetur.

Ja përbërësit:

1 kastravec

një tufë e majdanoz

1 limon

1 lugë e mesme xhenxhefil

1 lugë e mesme lëng aloe vera

Një gjysmë gote uji

Udhëzime:

Miksoni përbërësit e listuar dhe konsumoni  para se të shkoni në shtrat./Unik Portal/