Highlight Kura natyrale

Pija ideale kur jeni me grip ose të ftohur

pije ideale

A e dini se barnat kundër etheve, teshtitjes dhe kollitjes nuk japin gjithmonë rezultatet e pritura?

Prandaj Unik Portal ju mëson një recetë ideale për ditët kur ndjehen të ftohur dhe me grip. Tani do të mësoni një recetë të shëndetshme që do të jetë një aleat i shkëlqyeshëm në raste të tilla. Kjo pije do t’ju freskojë dhe do t’ju mbajë në disponim të mirë për t’iu rezistuar viruseve të ditëve të ftohta.

përbërësit:

Lëngu i dy portokallëve;

Lëng prej 1 limoni;

xhenxhefil;

1 lugë gjelle mjaltë;

Një gotë e gjysmë e ujit, nëse është e nevojshme;

Përgatitja:

Vendosini të gjithë përbërësit në një blender dhe përzieni. Pijeni sapo ta përgatitni!