Highlight Kura natyrale

Krijoni viagra natyrale në shtëpi pa asnjë efekt anësor

viagra

Nëse dëshironi të krijoni viagra në shtëpi, ju duhen thjeshtë dy përbërës që mund ti gjeni në të gjitha dyqanet ushqimore. Këta përbërës janë afrodiziakë natyral.

Viagra është një bar i fuqishëm për meshkujt për të ngritur funksionet dhe performancën seksuale. Jo shumë njerëz e dinë këtë sekret, por viagra mund të krijohet edhe në shtëpi, dhe nuk ka aspak efekte anësore për ju në të ardhmen.

Përbërësit që ju nevojiten për të krijuar viagra natyrale:

– Shalqiri;
– Limoni;

Shalqiri ka veti afrodiziake që përfshijnë citrulline dhe lycopene. Ju nuk duhet të përdorni sheqer, kripë, erëza apo ndonjë gjë tjetër që ulë fuqinë e këtyre dy përbërësve.

Preni shalqirin në pjesë të vogla dhe futni në blender për të krijuar rreth një litër lëng shalqiri. Pjesa e bardhë brenda ‘guackës’ së shalqirit ka posashtu shumë citrulline dhe nuk duhet të hidhet por të futet në blender.

Merrni lëngun e shalqirit dhe vendoseni në një tigan, lëreni të vlojë për disa minuta, pastaj shtrydhni lëngun e limonit mbi të. Përzini mirë. Lëreni të vlojë deri sa gjysma e përbërjes është avulluar dhe duhet të ketë mbetur vetëm gjysma.

Lëreni të ftohet për një orë dhe pastaj transferojeni në një gotë të pastër.

Pijeni në stomak të zbrazët, herët në mëngjes dhe para darkës. Pijeni diku 2 lugë gjelle.

Ky lloj “viagra” natyral është i sigurt për të gjithë dhe nuk ka aspak efekte anësore.