Highlight Lifestyle

Çfarë mendoni për këtë veshje apo ‘zhveshje’ të Kim Kardashian?

Kim Kardashian nuk është e panjohur për fustanet e saj ‘të guximshëm’. Ajo u paraqit me një fustan ngjyrë të zezë në Ceremoninë e 5të të Hollywood Beauty Awards.

Kim Kardashian veshi një fustan të stilit ‘vintage’ nga Thierry Mugler, koleksioni Pranverë/Verë ’98.

Fustani ishte mjaft I hapur në pjesën e gjoksit, dhe kishte një të carë anash në këmbë.

Ajo kombinoi fustanin me një palë sandale transparente që janë mjaft në modë këtë vit.

Cfarë mendoni për këtë stil? Lini koment në pjesën e komenteve…